ROHELINE KOHVIUBA, (WeightWorld), 21000 mg, 90 kapslit, 1 kuu jagu

33.00

2 laos

Roheline kohviuba sisaldab klorogeenhappeid mis aitavad kaasa kaalukaotusele ja keharasvade vähendamisele ning omavad stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile. Tugevad antioksüdantsed omadused aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega, muutes naha suisa säravaks ning terveks.

2 laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 3 kapslit päevas koos klaasi veega söögi ajal.

Toodetud Suurbritannias

Koostis: rohelise kohvi ekstrakt 50: 1, täiteaine: riisijahu, magneesiumstearaat, kapsli kest: hüpromelloos.

100% looduslik, sobib nii taimetoitlastele kui ka veganitele ning selle valmistamiseks kasutatakse ainult kvaliteetset rohelise kohvi ekstrakti. Toidulisand ei sisalda kunstlikke lisaaineid ega säilitusaineid.

Kuidas aitab roheline kohv kaalu langetada?

Rohelises kohvioas sisalduvad klorogeenhapped aitavad kaasa kaalukaotusele ja keharasvade vähendamisele ning omavad stabiliseerivat toimet veresoonte funktsioonile. Tugevad antioksüdantsed omadused aitavad võidelda vabade radikaalide kahjustava toimega, muutes su naha suisa kadestamisväärselt säravaks ning terveks!
Klorogeenhape sunnib organismi energia saamiseks põletama rasva, mille tagajärjel kulgeb kaalulangetamisprotsess täiesti naturaalsel ning ohutul viisil.

Roheline kohv kiirendab seedimist ja aitab langetada kaalu. Kaalu langetav toime põhineb omadustel vähendada suhkru imendumist maos ning suurendada rasvapõletuskiirust. Rohelise kohvi tarvitamisel väheneb glükoosi imendumine meie toidust umbes poole võrra. See reguleerib efektiivselt meie veresuhkru taset ning vähendab seeläbi magusaisu, lisaks sellele ladestuvad rasvad organismis vähem.

✔aitavad langetada kaalu;
✔kiirendavad ainevahetust;
✔on vananemisvastase toimega, kaitsevad oksüdatiivse protsessi eest;
✔parandavad veresoonte funktsiooni;
✔alandavad veresuhkru taset;
✔väljutavad jääkaineid.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top