PRO ja PREBIOOTIKUMID, (Pro&Co), 30 miljardit CFU, 30 kapslit, 1 kuu jagu

32.00

Laost otsas

Pro ja Prebiootikumid on “head” bakterid, mis aitavad seedesüsteemi hoida hea tervise juures kontrollides kahjulike bakterite kasvu. Probiootikumidest teatakse enim seoses soovitusega tarbida neid normaalse soolestiku mikrofloora taastamiseks organismis.
Heade bakterite ehk probiootikumide ülesanne on meie organismis elavat mikroorganismide kooslust tasakaalustada.

Laost otsas

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: Soovitatav : 1 kapsel päevas koos rohke vedelikuga.

Toodetud  Suurbritannias

Koostis: Bakterite segu [Lactobacillus casei ST81, Bifidobacterium longum-BL21, Bifidobacterium breve-BBr60], Fruktooligosahhariid (FOS), kapsli kest (hüdroksüpropüül) ), täiteained (Dkaltsiumfosfaat, mikrokristalliline tselluloos), tsinkotiin-3-tselluloosi mikrokristalliline tselluloos), , (vitamiin B3), D-alfa-tokoferoolretinüülatsetaat (A-vitamiin), vaskglükonaat, riboflaviin (vitamiin B2), kaliumiodiid.

  • Ilu tuleb seestpoolt – Pre & Pro orgaanilised kapslid on nahka toetav kompleks, mis on koostatud 10 elusat bakteritüvest ja pakub ühte kapsli kohta kokku 30 miljardit CFU-d. Oleme lisanud täiendavaid vitamiine ja mineraalaineid, et toetada naha tervist, samuti prebiootikumi nimega FOS, mis toetab heade bakterite kasvu soolestikus. Terve soolestiku saab ühendada terve nahaga, et toetada teid seest ja väljast.
  • 10 bakteritaset ja 30 miljonit CBE kapsli kohta – meie Pre & Pro Bio Complexi kapslid on täidetud kõrgeima kvaliteediga elujõuliste heade bakteritega, 30 miljardit CFU-d kapsli kohta, samuti 10 tüve kompleksiga igas portsjonis.
  • Täiendavad nahahoolduse vitamiinid ja mineraalid – lisasime oma kapslitesse täiendavaid vitamiine ja mineraalaineid, et saada täiendavaid nahahoolduse eeliseid. A-vitamiin, tsink, niatsiin, jood ja riboflaviin aitavad kaasa normaalse naha säilimisele. Lisatud C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele naha normaalseks talitluseks, vask aga normaalsele naha pigmentatsioonile.
  • Kapslid ei sisalda täielikult sünteetilisi täite- ja sideaineid, kunstlikke värv- ja maitseaineid, glükoosi, laktoosi, pähklijääke ja soja.

 

Probiootikumide positiivseid tervisemõjud:

✔leevendavad antibiootikumidest tingitud või reisi ajal esineda võivaid seedeprobleeme
✔tugevdavad immuunfunktsiooni
✔vähendavad üldiseid põletiku- ja oksüdatiivse stressi näitajaid ning organismi ülitundlikkust
✔parandavad naha tervist ja leevendavad nahahaigusi
✔alandavad vererõhku ja korrigeerivad vere kolesteroolisisaldust
✔leevendavad kesknärvisüsteemi hõlmavaid tervisehäireid (ärevus, depressioon, autism, sundkäitumishäire) ning parandavad mälu
✔aitavad väljutada organismist kahjulikke ühendeid ning vähendavad seeläbi ka kasvajate riski

✔Lisaks võivad probiootikumid vähendada kaariese teket, menopausi ajal esinevaid kaebusi ja sooleärrituse sündroomiga kaasnevaid haigusnähte. Samuti võivad probiootikumid kergendada allergiahaiguste kulgu. On ka tähelepanekuid, et probiootikumid võivad aidata paraneda nahahaigustel, sealhulgas ka aknel ja ekseemil.

PREBIOTIKUMID

Prebiootikumid on organismis mitteseeduvad süsivesikud, mis jõuavad soolestikku tervena ja mis on heade bakterite (nagu bifidobakterite) toiduks. Bifidobakterid on suutelised seeläbi oma funktsiooni täitma ja hoiavad alal tervet seedesüsteemi.
Milline on prebiootikumide kasu?
Nii nagu probiootikumid, tegutsevad ka prebiootikumid seedekulgla heaks.

Prebiootikumid on:

✔põletikuvastase toimega
✔parandavad seedimist
✔tugevdavad immuunsussüsteemi
✔tagavad organismile parema mineraalide imendumise
✔tuju reguleerijad
✔kaalu ja isu reguleerijad

 

Prebiootikumid aitavad ka luude tugevdamisele kaasa, sest nad aitavad organismil paremini omastada selliseid mineraale nagu kaltsium, magneesium ja raud.

 

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top