MENOPAUSI ABI, (Vital Concept), 100 mg, 60 kapslit, 1 kuu jagu

32.00

1 laos

 

Menopaus on täiesti loomulik bioloogiline protsess, etapp iga naise elus, kus menstruaaltsükkel lõpeb. Seega millal see ükskord juhtub on lihtsalt aja küsimus. Üldiselt algab menopaus 40–50-aastaselt (keskmiselt 51 aastaselt) ja diagnoositakse pärast seda, kui menstruatsioon on puudunud juba 12 kuud.Menopausi sümptomid võivad mõnikord olla üsnagi tõsised. Need võivad häirida igapäevaelu, und ja mõjutada ka emotsionaalset tervist.

1 laos

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos rohke vedelikuga.

Toodetud Saksamaal

Koostis: Kaltsiumkarbonaat, sojaekstrakt (40% isoflavooni), kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne), heinamaalikuekstrakt (8% isoflavooni), apelsiniekstrakt (puuvili) (60% bioflavonoidid), Rhodiola Rosea ekstrakt (3% rosaviin), kolekaltsiferool , eraldav aine: Rasvhapete magneesiumisoolad.

Toimeained: päevane tarbimine = 2 kapslit, kaltsium 412 mg, isoflavonoidid 120 mg, rosaviin 600 μg, salidrotsiid 200 μg, D3-vitamiin 5 μg.

Kasulikkus

📌 Aitab menopausi kaebuste korral ja aitab taastada östrogeeni tasakaalu.
📌 Aitab kuumahoogude, peavalude ja unetuse korral.
📌 Aitab menstruatsioonivalude korral emakat kahjustamata.
📌Aitab naha taastumisel, tõestab vananemist ja kortsudevastast toimet.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top