LEEDRIPUU e. elderberry EKSTRAKT, (Focus), 3000 mg, 120 kapslit, 2 kuu jagu

38.00

2 laos

Leedripuu on toitainerikas, eriti rauda, ​​fosforit, A -vitamiini ja C -vitamiini. Leedripuu bioflavonoidid, antotsüaniinid, vitamiinid ja muud antioksüdandid on väga kõrged. Nendel antotsüaniinidel ja bioflavonoididel on viirusevastane ja immuunsust tugevdav toime.

Leedripuu on suurepäraseks glükosiid sambunigriini ja vitamiin C allikaks. Leedripuu omab diureetilist, higistamaajavat, palavikku alandavat, põletikuvastast, kergelt rögalahtistavat, rahustavat ja immuunsust stimuleerivat toimet. Seda soovitatakse kasutada külmetuse, gripi, bronhiitide, kopsupõletiku korral. Leedripuu on samuti kasulik neeruhaiguste (püelonefriit, põiekivitõbi jne.), tsüstiitide korral. Abistav vahend reuma, polüartriidi, kõhukinnisuse korral. Viib organismist välja liigse vedeliku, mis soodustab kehakaalu efektiivset alanemist.

2 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 2 kapslit päevas koos klaasi veega söögi ajal.

Toodetud Suurbritannias

Koostis: täiteained (pruun riisijahu), leedripuu (10: 1 ekstraktist), C -vitamiin (askorbiinhappena), tsink (tsitraadist), taimetoitlane kapsel (hüpromelloos).

✔Suur annus – iga kahest kapslist koosnev igapäevane portsjon annab 3000 mg leedripuu koos C -vitamiini (80 mg) ja tsingiga (10 mg). Iga pudel sisaldab 120 kapslit.
✔Leedripuu toidulisand on piima-, gluteeni- ja allergiavaba ning sobib veganitele ja taimetoitlastele.
✔Leedripuu on toitainerikas, eriti rauda, ​​fosforit, A -vitamiini ja C -vitamiini. Leedripuu bioflavonoidid, antotsüaniinid, vitamiinid ja muud antioksüdandid on väga kõrged. Nendel antotsüaniinidel ja bioflavonoididel on viirusevastane ja immuunsust tugevdav toime.

Kasulikkus:

1. Leedripuu ekstrakt aitab vähendada külmetuse või gripi kestust.Ennekõike on leedripuu tuntud oma võime poolest aidata külmetushaiguste ja gripi vastu võidelda.
2. Leedripuu ekstraktil on põletikuvastane toime.
3.Leedripuu ekstrakt parandab vereringet.
4.Leedripuu ekstrakt aitab reguleerida teie veresuhkru taset.
5. Leedripuu ekstrakt sisaldab palju kiudaineid, parandab seedimist, võib olla ka lahtistava toimega
6.Leedripuu ekstrakt parandab südame tervist
7.Leedripuu ekstrakt leevendab valu liigestes ja lihastes
8.Leedripuu ekstrakt leevendab infektsioone, mis mõjutavad teie hingamist
9.Leedripuu ekstrakt on valuvastase toimega, ka peavalu
10.Leedripuu ekstrakt alandab palavikku
11.Leedripuu ekstrakt leevendab neeruprobleeme
12.Leedripuu ekstrakt aitab põieprobleemide korral
13.Leedripuu ekstrakt tugevdab närvisüsteemi, aitab stressi korral

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top