A VITAMIIN, (7Leaves), 10000 IU/3000 μg retinool, 120 kapslit, 4 kuu jagu

42.00

1 laos

A vitamiin aitab kaasa normaalsele raua ainevahetusele, samuti limaskestade normaalsele seisundile, normaalse naha, nägemise ja närvisüsteemi talitlusele.

1 laos

Kirjeldus

Üldinfo

Annustamine: 1 kapsel päevas koos rohke veega

Toodetud Saksamaal

Koostis: A-vitamiin (retinüülatsetaat), riisijahu (täiteaine), tselluloosist valmistatud kapslid (HPMC), muid lisandeid pole

100% vegan, ei sisalda magneesiumstearaadi, lõhna- ja maitseaineid, värvaineid, stabilisaatoreid, želatiini, laktoosi-, gluteeni- ja säilitusaineteta.

A-vitamiini puudus põhjustab hämaras nägemise halvenemist, nahk jalasäärtel ja kätel muutub karedaks, kestendavaks ja karvanääpsude sarvestumise tõttu krobeliseks. Ka küüned võivad olla kuivad ja tuhmid. Sageli võib täheldada konjunktiviite, mille põhjuseks on silma sarvkesta kuivus. Laste puhul võib esineda kõhnumist ja kasvu pidurdumist.

A-vitamiin on juuste jaoks ilmselt kõige tähtsam vitamiin. Selle puuduse korral hakkab nahk kestendama, kootub ja muutub ärritunuks ning juuksed murduvad kergesti. A-vitamiini vajalik sisaldus organismis annab juustele sära ja elastsuse ning kaitseb juukseid UV-kiirte kahjuliku mõju eest.
Naha tervis on otseselt seotud toidust saadud A-vitamiini hulgaga, kuigi A-vitamiini seostatakse ka silmade tervise ja parema nägemisega.
A-vitamiin toimib antioksüdandina neutraliseerides vabu radikaale ja sel moel aidates vältida kortsude tekkimist. Teiseks on A-vitamiin väga oluline naharakkude arengus ja kudede moodustamisel.

Beetakaroteen on eelühend, millest organism toodab vastavalt vajadusele A-vitamiini.

A-vitamiini on vaja:

✔nägemisprotsessiks
✔paljude organismi rakkude kasvuks ja arenguks
✔limaskestade normaalseks arenguks (siit tuleneb tema oluline kaitse infektsioonide vastu)
✔antioksüdantseks regulatsiooniks
✔organismi viljastusvõime tagamiseks

Kasulikkus:

✔A-vitamiinil on funktsioon rakkude spetsialiseerumisel.
✔A-vitamiin aitab säilitada normaalset nahka, nägemist ja limaskesti.
✔A-vitamiin aitab kaasa normaalsele raua ainevahetusele.
✔A-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele.

Ohutusalane teave:

Ärge ületage soovitatud päevaannust. Toidulisandeid ei tohiks kasutada mitmekülgse ja tasakaalustatud toitumise ning tervisliku eluviisi asendajana. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või olete arsti järelevalve all, pidage enne kasutamist nõu arstiga. Kõrvaltoimete ilmnemisel lõpetage kasutamine ja pidage nõu oma arstiga.

Go to Top